štvrtok 31. decembra 2015

Happy New Year !


A je to tu !

Rok 2015 ubehol ako voda a zostávajú nám len posledné hodiny kým privítame opäť nový rok .
Je neuveriteľné ako ten čas ubehol . Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za tento rok , ktorý ste spolu so mnou trávili na mojom blogu . Nesmierne si vážim každú jednú návštevu a samozrejme každý jeden komentár . Pretože práve komentár je pre mňa spätná väzba od Vás . Neraz som mala chuť všetko zabaliť a prestať s blogovaním . Ale to že v osobnom živote nebol rok 2015 pre mňa úspešný neznamená že zabalím to čo ma veľmi baví - a blogovanie je vecou ktorá ma veľmi baví. Ako hovorím tento blog je mojím dieťaťom a preto ho neopustím ! Aj keď nie vždy sa všetko darí som rada že mám Vás mojich čitateľov . Veľmi si vážim každého jedného a tak isto si vážim každé jedno kliknutie a pozretie . Určite nesmieť zabudnúť ani na firmy a značky s ktorými som mala a mám možnosť spolupracovať . Spolupráca je vec ktorá sa nerodí ľahko a preto zvažujem každý jeden krok a článok ktorý robím . Veľmi pekne ďakujem za poskytnutú možnosť . 

A čo Vám želám do nového roku ?! 
Len jediné aby bol lepší a úspešnejší ako ten minulý . Aby ste sa mali dobre a boli šťastní a samozrejme zdraví . Znie to možno ako klišé ale zdravie je v živote najdôležitejšie a ten zvyšok príde postupne aj sám - len treba počkať . 

Takže užite si posledné hodiny starého roku lebo rok 2016 už klope na dvere ! Privítajte ho tak ako sa patrí . :) 
S pozdravom Barbora . 


xxx 

zdroj : pinterest.com

2 komentáre:

  1. Také ti přeji všechno krásné v novém roce a ať se ti daří splnit vše co si přeješ.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Z celého srdca ďakujem za prianie . Aj ja tebe želám krásny a úspešný rok 2016 . :)

      Odstrániť

Ďakujem za komentár! Ten sa objaví hneď po schválení. Chcem Vás požiadať aby ste do komentáru nevkladali žiadne odkazy na giveaway. Ďakujem za pochopenie.

P.S.: Na všetky Vaše komentáre odpovedám postupne, preto budete trpezlivý.