sobota 8. februára 2014

○ Oriflame - COLOUR DROP ○
Ahojte, želám príjemnú sobotu všetkým. Dnes som si pre vás pripravila ďalšiu recenziu na rúž. Áno poslednou dobou píšem stále len o rúžoch ale čo už keď momentálne mám obdobie keď skoro stále nakupujem rúže. ☺


A keďže mi pred pár dňami do mojej zbierky pribudol nový rúž rozhodla som sa že o ňom napíšem. Asi po pol roku som objednávala z katalógu Oriflame a ako si listujem a hovorím si asi si nič neobjednám lebo nič z ponuky sa mi nepáči padol môj zrak na rúž z rady COLOUR DROP v odtieni PEACH SENSATION.
Tak som si povedala že fajn a nakoniec z objednávky aj niečo bolo do rodiny rúžov mi pribudli hneď dva kusy. O tom druhom napíšem možno niekedy inokedy. ☺
Dnes sa budeme venovať tomuto krásnemu úlovku v tmavo ružovom balení.  
Asi to poznáte ako to chodí v katalógu Oriflame objednáte si niečo čo na obrázku vyzerá úplne inak ako v skutočnosti. A toto je presne môj prípad. Pred pojmom peach si predstavím jemnú broskyňovú farbu ktorá perám dodá len jemný nádych ale stále vyzerajú prirodzene. Keď som otvorila balenie vykukol na mňa síce veľmi milí rúž v krásnom balení s zaujímavým slzičkovým aplikátorom ale vo vnútri sa neukrývala jemná broskyňová farba ale pomerne tmavá broskyňová mne pripadá s jemným nádychom ružovej. 


Nejako som sa s touto farbou popasovala, a nakoniec sme sa aj skamarátili. Čo ma veľmi prekvapilo je to že rúž má pomerne dobrú pigmentáciu stačí ním prejsť peri raz alebo dva a hneď je vidno že na nich má človek niečo. Konzistenciou je to skôr balzamo- rúž. Peri sú po ňom pekne heydratované nezalieza do vrások. Mne jeho konzistencia veľmi vyhovuje. Je to ako som povedala skôr balzam ktorý farby ako rúž. To je že "rezaný" do šikma uľahčuje jeho aplikáciu na pery, už sa mi nemôže stať že vyjdem mimo pier. ☺
Výdrž je zhruba hodinu, mne zo všeobecnosti nejako extra dlho nevydrží na perách ani rúž ani balzam. Buď ho pri svojom šťastí oblížem alebo tým že často pijem sa skrátka zmije. ☺

Cena v katalógu keď som si ho objednávala bola 2,90 € ( neviem ako je to v novom katalógu ) mne táto cena vyhovuje. Oriflame mám myslím si primerané ceny ku kvalite. Ja to že som si tento rúž objednala neľutujem určite ho využijem je to príjemná farba a aj vôňa je sladká. Takže pre mňa celkom fajn kombinácia. ☺Verím že sa vám moja recenzia na tento rúž páčila. 
A inak čo vy? Objednávate si z katalógu Oriflame? Aké produkty tejto značky máte radi?
Budem veľmi rada ak mi dáte vedieť a ja tieto produkty možno aj vyskúšam. ☺


Užite si ešte príjemný víkend, a ja sa ozvem čoskoro! ♥

2 komentáre:

  1. pekny odtieň normalne pasuje aj s obalom:)to je dobre že je to taky balzamo ruž iny by som ani nechcela:)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Práve keď som videla obal myslela som si že bude ešte oveľa tmavšia ako teraz. Ja mám veľmi rada rúže ktoré dokážu pery aj hydratovať a to je prípad aj tohto rúžu. :-)

      Odstrániť

Ďakujem za Tvoj komentár! Ten sa objaví hneď po schválení. Zároveň Ťa žiadam aby si nevkladal do komentáru žiadny odkaz na giveaway. Ďakujem za pochopenie.

P.S.: Na všetky komentáre odpovedám postupne, preto buď trpezlivý. Odpoveď na svoj komentár dostaneš. Ak máš nejakú otázku a chceš dostať rýchlejšiu odpoveď môžeš ma kontaktovať na mail lifeisbeautifulosobnyblog@gmail.com.