piatok 15. novembra 2013

AVON NATURALS - STRAWBERRY BODY SCRUB


Ahojte, dúfam že sa máte super a že sa už tešíte na víkend tak ako ja. ☺

Dnes tu mám pre vás AVON NATURALS  STRAWBERRY BODY SCRUB.


Už podľa názvu je jasné že ide o jahodový scrub ( peeling). Ja som človek ktorý miluje všetko čo obsahuje jahody som na to maniak tak hneď ako som videla tento scrub v katalógu musela som ho mať. ☺
Scrub obsahuje bambucké masko, miečne proteíny a vitamín E.
Pokožka je po použití jemná a hladká. 
Vôňa je veľmi jemná jahodová ☺ guľôčky sú úplne malé a to mne veľmi vyhovuje. Priznám sa nemám rada keď v scrube sú nejaké extra veľké guľôčky. 
Jedine čo ma veľmi prekvapilo bola farba, keď som si listovala katalóg a objednávala som si tento srcub tak som si myslel že keď je jahodový tak bude aj jeho farba červená taká jahodová. ☺
Ale to sa nestalo keď som otvorila srcub tak farba bola biela, ale to mi vôbec nevadí keďže mi ide o obsah a nie o vzhľad. 
Musím ale povedať že aj obal sa mi celkom páči, je taký hmm ako to povedať normálny nie je nejaký otrepaný. ☺Obsah balenia je 200 ml a cena bola 2,90 € čo je myslím si celkom prijateľná a taká priemerná cena za niečo takéto. ☺


A čo vy máte nejaké skúsenosti s scrubom od AVONU? Vlastníte nejaký od tejto značky?
Budem rada keď sa so mnou o svoje skúsenosti podelíte. 

Tak majte ešte krásny piatok užite si víkend , a ja sa ozvem čoskoro! ♥P.S.:
Na mojom blogu práve prebieha súťaž, budem rada keď sa zapojíte. ☺


4 komentáre:

 1. to je niečo ako telovy krem? lebo mala som od Avonu Planet spa a boli tam take červene guličky čo sa potom tiež rozotreli ale neviem či to bolo take podobne:)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. na prvý pohľad to vyzerá ako krém ale je to peeling na telo :-) vďaka tomu že je tam to bambucké maslo je to hútnejšie

   Odstrániť
  2. tieto vyrobky v avone akosi prehliadam ani som nevedela že niečo take maju, vždy to rychlo prebehnem pozrem obrazky a je to:))

   Odstrániť
  3. tak je pravda že nie je na to ani nejaký extra veľký obrázok :-) treba to tam vždy hľadať :-)

   Odstrániť

Ďakujem za Tvoj komentár! Ten sa objaví hneď po schválení. Zároveň Ťa žiadam aby si nevkladal do komentáru žiadny odkaz na giveaway. V prípade že sa v komentári takýto odkaz ukáže. Tvoj komentár nebude schválený. Ďakujem za pochopenie.

P.S.: Na všetky komentáre odpovedám postupne, preto buď trpezlivý. Odpoveď na svoj komentár dostaneš. Ak máš nejakú otázku a chceš dostať rýchlejšiu odpoveď môžeš ma kontaktovať na mail lifeisbeautifulosobnyblog@gmail.com.